پروژه ها

در این صفحه شما می توانید از پروژه های انجام شده ی ما دیدن کنید و درباره آنها نظر خود را ثبت کنید . اگر شما منزل خود را تعویض کرده اید و می خواهید برای منزل خود دکوراسیون جدید و لوکسی را طراحی و آن را اجرا کنید و یا آشپزخانه شما قدیمی شده است و می خواهید دکوراسیون آن را تعویض و به سبک جدید تبدیل کنید ، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل کنید و طراحی دکوراسیون منزل  خود ، را به شرکت ما بسپارید . شرکت ما ، خدماتی مانند طراحی انواع دکوراسیون های داخلی ، فروش انواع میز و کابینت با طرح و نقش های بسیار و فروش انواع کمد و کمد دیواری و … را به شما عزیزان ارائه می دهد ، و شما به راحتی می توانید از این خدمات بهره مند شوید .

رضایت مشتریان از پروژه های تحویل داده شده

تمامی مشتریانی که کار طراحی و ساخت دکوراسیون خانه ی خود را به ما می سپارند ، طبق مدل و سبک و طرح های مورد نظرشان ، دکوراسیون منزلشان را طراحی می کنیم.  توجه داشته باشید ، اساس کاری ما ، بنا بر اصل خوش قولی است و طبق تاریخی که ما به مشتری اعلام کرده ایم ، کار را تحویل می دهیم و شما می توانید با خیال آسوده ، کار طراحی دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید . شرکت ما و تمامی افرادی که در شرکت ما فعالیت می کنند ، این اصول و اساس ها را رعایت کرده و طراحی دکوراسیون منزل شما را با دقت و سرعتی بالا برای شما انجام می دهند.

 

پروژه های شرکت های دیگر : پروژه های طراحی داخلی 

مطالعه بیشتر : تزئینات آشپز خانه

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی به مجموعه ای از کارهایی که در جهت استفاده بهینه از تمامی بخش های داخلی و یا به ایجاد تغییراتی که در شکل و فرم فضا های داخلی صورت میگیرد گفته میشود که این تغییرات هم از لحاظ ظاهری و هم از نظر چیدمان تشکیل دهنده و حتی نور و رنگ بندی آن هم محسوب می شود . هدف از طراحی دکوراسیون داخلی ارائه کردن راه حل هایی جهت استفاده آسان تر و بهتر از فضای آپارتمان است تا با توجه به نوع کاربردی که ساختمان دارد ، فضایی مناسب به وجود بیاید. در واقع طراحی داخلی حرفه ای است که در آن محیط های داخلی ساخته شده در چهار چوب سازه ها با استفاده از خلاقیت و تکنیک های ویژه کاربرد و شناسنامه خود را به دست می آورد.