میز بار مانادنا

میز بار  و محصولات روستیک در هر خانه یا محیطی اعم از کافه ها، ادارات و یا رستوران ها بخشی از دکوراسیون داخلی آن را شامل می شود. این نوع از دکوراسیون جنبه ای شخصی تر و در محیط به وجود می آورد. این نوع میزها انواع مختلفی دارند که در این مقاله انواع مختلف آن بررسی شده. و عکس های زیادی در این رابطه قرار داده شده است.  شرکت تخصصی مانادنا توانایی طراحی و اجرای تمام این دکوراسیون ها را دارا می باشد. پس همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. و از مشاوره تخصصی رایگان برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود همانند تخمین قیمت برخوردار شوید. انواع مختلف میزبار شامل : میز بار چوبی ، میز بار طلایی ، میز بار چرخ دار و … می باشد.

میز بار یکی از انواع محصولات چوبی است که طرفداران خاص خود را دارد. این محصول در واقع یک میز تزیینی است که می تواند در بخش های مختلف خانه قرار گرفته و زیبایی منحصر بفردی را در آن قسمت ایجاد کند. در حال حاضر انواع مدل های مختلفی از این محصول تولید و در بازار یافت می شود اما به دست آوردن یک میز بار خاص نیازمند آگاهی بیشتر در خصوص این کالا است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با انواع میز بار آشنا کنیم.

طراحی و اجرای میز بار

حضور صنایع چوبی در منازل

اگر بخواهیم چند تفاوت مهم دکوراسیون سنتی و مدرن را ذکر کنیم، قطعا یکی از آنها رشد استفاده از محصولات و صنایع چوبی در منازل است. سالها بود که این محصولات جای خود را در خانه ها از دست می دانند و صنایع فلزی جایگزین آنها می شدند اما در دکوراسیون مدرن، شاهد رشد استفاده از این صنایع هستیم. علت آن هم مشخص است. استفاده از صنایع چوبی بسیار به صرفه تر از محصولات فلزی می باشد. همچنین نقش پذیری و تنوع در صنایع چوبی هم بسیار بیشتر می باشد. این صنایع زیبایی منحصر بفردی دارند که قطعا این مسئله هم در انتخاب این محصولات موثر است.

یکی از جدیدترین محصولات در حوزه صنایع چوبی، میز بار است. میز بار می تواند در بخش های مختلف منزل و اتاق شما قرار بگیرد و به آن قسمت جنبه خصوص یتری ببخشید. همچنین می توانید روی آن را با کالا های تزیینی پر کنید تا شاهد تاثیر زیاد این محصول در زیبایی بصری منزل خود باشید. پس اگر قصد دارید که محیط زندگی خود را بسیار خاص تر و زیباتر به تصویر بکشید، توصیه ما به شما استفاده از میز بار است.

در حال حاضر میز بار ها در انواع مختلفی تولید می شوند اما یکی از پرکاربرد ترین موارد استفاده از آنها، در آشپزخانه است. در بسیاری از منازل، آشپزخانه را با استفاده از یک تیغه تحت عنوان اپن ار قسمت داخلی پذیرایی جدا نمی کنند. با این عنوان که اپن دیگر قدیمی شده است. در این قسمت ها استفاده از میز بار می تواند گزینه منحصر بفردی برای شما باشد.

طراحی و اجرای میز بار

مدل های میز بار

همانطور که گفته شد از میز بار ها میتوانید در بخش های مختلف منزل استفاده کنید اما یکی از این بخش ها، آشپزخانه است. در آشپزخانه تعداد زیادی وسیله برقی وجود دارد که همواره در تعیین جای دقیق آنها با مشکل رو به رو هستید. هم اکنون میز بار برای رفع این مشکل به وجود آمده است. با استفاده از این محصول هم می توانید جای دائمی و ثابت برای این وسایل پیدا کنید و هم اینکه از زیبایی آن بهره مند شوید. علاوه بر این قرار دادن این وسایل بر روی یک میز آنها را همیشه در دسترس قرار می دهد و می توانید هر زمان که بخواهید از آنها استفاده کنید.

طبق گفته بسیاری از افراد، آشپزخانه قلب یک خانه است و به همین دلیل زیبایی آن در زیبایی کل منزل تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل انتخاب یک میز بار برای این نقطه از خانه انتخاب هوشمندانه ای است. همچنین می توانید از انواع میز بار در اتاق و یا قسمت های دیگر خانه هم استفاده کنید و از زیبایی ظاهری آنها بهره مند گردید. در دکوراسیون مدرن هیچ نقطه از منزل دور از چشم نمی ماند و استفاده از میز بار در نقاط مختلف خانه هم به همین امر است.

در هر حال می توان گفت میز بار محصولی کاربردی است و شما را در انتخاب مکان استفاده از آن با محدودیت خاصی مواجه نمی سازد. در هر نقطه ای از منزل هم آن را به کار ببرید، متوجه زیبایی منحصر بفرد آن خواهید شد.

طراحی و اجرای میز بار

انواع میز بار

میز بار ها انواع مختلفی دارند که در هنگام انتخاب آنها باید مد نظر قرار دهید. در واقع میز های آشپزخانه باید به تناسب محیط آن قسمت از خانه انتخاب و خریداری شوند. به طور کلی بهتر است که میز بار با سایر اشیا منزل ست باشد. این هماهنگی در بین اثاث می تواند زیبایی ظاهری آنها را چندین برابر کند و قطعا این مسئله مورد پسند شما خواهد بود.

به عنوان نمونه بهتر است که رنگ میز بار آشپزخانه با کابینت آن ست باشد. همچنین اگر رنگ این دو با رنگ کفپوش ها هم هماهنگی داشته باشد که تکمیل کننده زیبایی ظاهری خواهد بود. همچنین اگر تم خانه استفاده از وسایل مدرن است، بهتر است که از مدل های میز بار مدرن در تکمیل اثاث منزل خود استفاده کنید. البته در حال حاضر نوع کلاسیک این محصول از طرفداران بیشتری برخوردار است. در این میز بار ها کنده کاری های روی چوب به روش سنتی و کلاسیک انجام گرفته است و زیبایی آن بسیار چشم نواز است. این میز بار ها با اکثر خانه های ایرانی هماهنگی دارند و دلیل استقبال مردم از این محصول هم همین امر است.

در ادامه لازم است ذکر کنیم که بهتر است میان میز بار های موجود در اتاق خواب و یا پذیرایی هم با سایر محصولات حاضر در محیط هماهنگی وجود داشته باشد. این مسئله در خصوص پذیرایی هم بیشتر صادق است. کافی است که رنگ میز را با رنگ مبل ها و یا میز تلویزیون ست کنید تا شاهد تحولی عظیم در ظاهر منزل خود باشید.

طراحی و اجرای میز بار

قیمت میز بار

قیمت میز بار به عوامل متعددی بستگی دارد که باید در نظر گرفته شوند. برخی از این عوامل شامل جنس مصرفی، اندازه، طراحی، شکل، استحکام و محل تولید می باشند. میزهای بار با استفاده از جنس‌های مختلفی مانند چوب، فلز، شیشه و مصالح آلی، تولید می شوند. همچنین اندازه و شکل میز بار نیز بر روی قیمت آن تأثیرگذار است، زیرا در مواردی مانند بارهایی با محدودیت فضا، اندازه میز بار باید به‌گونه‌ای باشد که بتواند در فضای محدود جا شود. همچنین طرح و شکل میز بار نیز می‌تواند قیمت آن را تحت تأثیر قرار دهد. در نهایت، محل تولید میز بار نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیرگذار باشد، زیرا در برخی کشورها هزینه تولید بالاتر است و این باعث می‌شود که قیمت میز بار افزایش یابد. قیمت میز بار ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله:

جنس چوب به کار رفته:

چوب های به کار رفته در میز بار ها کاملا یکسان نیستند. هر اندازه که جنس چوب این محصول مرغوب تر باشد، می توانید محصول بهتری را در اختیار داشته باشید. بهترین نوع چوب را می توانید در کارخانه مانادنا دریافت و خریداری نمایید.

میزان کنده کاری:

کنده کاری میز بار بسیار حائز اهمیت است. البته انتخاب نوع کنده کاری به سلیقه شما بستگی دارد اما اصولا کنده کاری ها شلوغ قیمت بالاتری دارند. زیرا وقت و هزینه بیشتری در تولید آنها صرف شده است.

اندازه میز:

این مسئله، یک امر کاملا بدیهی است. میز بار های بزرگتر گران تر از میز های کوچک هستند. البته انتخاب این محصول از نظر ابعاد به محیط زندگی شما بستگی دارد. بهتر است که در منازل با مساحت زیاد از میز بار های بزرگتر استفاده کنید. میز های در این ابعاد جلوه بیشتری را به نمایش میگذارند و زیبایی بیشتری را نصیب شما خواهند کرد.

خرید مستقیم بی واسطه:

متاسفانه نه تنها در حوزه خرید میز بار ها، بلکه در حوزه خرید انواع محصولات چوبی بیشترین سود را واسطه ها دریافت می کنند. دلالان تنها هدفشان کسب سود و پول بیشتر است و فرقی نمی کند که این سود را از چه راهی کسب کنند. به همین دلیل لازم است که میز بار را از مکان های بی واسطه خریداری نمایید. به این ترتیب هم آن را ارزانتر دریافت می کنید و هم اینکه این اقدام شما به صنعت تولیدی کشور است. شرکت مانادنا می تواند گزینه منحصر بفردی برای شما باشد.

همین حالا سفارش دهید 02156717615

تلفن دفتر مرکزی مانادنا 02171043

طراحی و اجرای میز بار

جدیدترین مدل های میز بار

برای خرید این محصول پیشنهاد می شود که سراغ جدید ترین نوع آن بروید. اصولا جدید ترین مدل های آن، میز بار چرخدار است. از فواید این محصول، امکان جا به جایی راحت آن می باشد. البته بهتر است که میز بار را در مکان مناسبی از خانه قرار دهید تا مدام لازم نباشد آن را جا به جا کنید.

در هر حال، میز بار در انواع مختلفی می تواند یاری کننده شما باشد. استفاده از میز بار تکمیل کننده دکوراسیون داخلی خانه شما خواهد بود. در اینجا لازم است ذکر کنیم که هم اکنون از میز بار در شرکت های خصوصی هم استفاده می شود. زیبایی ظاهری یک شرکت امری بسیار مهم است و تاثیر زیادی را در روحیه افراد حاضر در آن ایفا می کند. این مسئله در خصوص محیط داخلی خانه هم صادق است و اساسا خانه های با محیط زیباتر، افراد شادتری دارند.

مرکز فروش میز بار

برای شناسایی یک مرکز خرید موفق باید اصولی را مد نظر داشته باشید. یک مرکز معتبر باید تنوع مورد نظر شما را در فروش محصولات خود رعایت کند. همچنین باید اجناس خود را در بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار دهد تا خرید هر محصول یک خرید همیشگی باشد. علاوه بر این هم باید قیمت اجناس را به شکل منصفانه ای تعیین کند تا امکان خرید برای تمامی اقشار جامعه فراهم باشد. قطعا چنین مرکزی به سرعت مورد توجه مردم قرار خواهد گرفت.

در مرکز فروش ما، طیف عظیمی از محصولات چوبی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. همچنین محصولات ما مطابق آخرین استاندارد های بین الملل تولید می شوند و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند. با وجود این کیفیت بالا، قیمت محصولات ما بسیار مناسب است و شما با یک بار خرید از ما متوجه ویژگی های محصولات ما خواهید شد. قطعا دلیل استقبال مردم از محصولات ما همین امر است.

بنابراین وقت را تلف نکنید و هم اکنون اقدام به خرید میز بار خود نمایید. با وجود سیاست های مشتری مدارانه ما، خرید محصولات چوبی از ما انتخابی هوشمندانه خواهد بود و می تواند تمامی انتظارات شما را برآورده کند. هدف اول ما کسب رضایت شماست و مفتخریم که تاکنون رضایت تمام مشتریان خود را جلب نموده ایم.

میز بار

استفاده از میز بار به عنوان میز ناهار خوری، این یک نوع میز است که برای قرار دادن غذا و سرو کردن وعده‌های غذایی استفاده می‌شود. این نوع میز معمولاً در سالن‌های نهار خوری، رستوران‌ها، خانه‌ها و سایر مکان‌هایی که میزبانی غذاها صورت می‌گیرد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی و اندازه میزهای نهار خوری می‌تواند بسیار متنوع باشد و به طبع سلیقه و نیازهای هر شخص یا محیط مختلفی منطبق شود.

طراحی و اجرای میز بار

از میز بار در آشپزخانه های کوچک استفاده می شود؟

بله، میز بارها به عنوان گزینه‌هایی مناسب برای آشپزخانه‌های کوچک به حساب می‌آیند. از آنجایی که میز بارها عموماً اندازه کوچکتری دارند و شکل باریکتری دارند، در آشپزخانه‌های با محدودیت فضا بسیار مناسب هستند. آنها به راحتی می‌توانند به دیوارها یا ایستگاه‌های کاری آشپزخانه متصل شوند و فضای کافی برای سرو کردن غذاها و مصرف وعده‌های غذایی فراهم کنند. همچنین، برخی از میز بارها دارای قفسه‌ها و کشوها هستند که برای ذخیره کردن لوازم آشپزخانه کوچک مفیدند. با توجه به طراحی مناسب آنها، میز بارها می‌توانند به عنوان یک جایگزین عالی برای میز نهارخوری در آشپزخانه‌های کوچک عمل کنند.

میز بار چرخ دار یا ثابت

استفاده از میز بار با چرخ به عنوان یک میز قابل حمل و قابل جابجایی در منزل بسیار مناسب است. این نوع میزها عموماً دارای چرخ‌ها در پایه‌هایشان هستند که به شما امکان می‌دهد آن را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید. این خاصیت جابجایی باعث می‌شود که میز بار با چرخ برای مواقعی که نیاز به تغییر مکان یا حمل آسان دارید، بسیار مناسب و کاربردی باشد.

از سوی دیگر، میز بار ثابت، که بدون چرخ و در یک مکان مشخص نصب می‌شود، مناسب‌تر برای استفاده‌های دائمی و ثابت در منزل است. میز بار ثابت می‌تواند به عنوان یک نقطه تمرکز در آشپزخانه یا به عنوان میز نهارخوری استفاده شود و مکانی مناسب برای سرو وعده‌های غذایی یا تهیه غذا باشد.

از اینرو، انتخاب بین میز بار با چرخ و میز بار ثابت بستگی به نیازها و الزامات شخصی شما دارد. اگر شما نیاز به قابلیت جابجایی و چند منظوره بودن دارید، میز بار با چرخ می‌تواند گزینه مناسبی باشد. اما اگر نیاز به یک مکان ثابت و پایدار برای خدمت‌رسانی در منزل دارید، میز بار ثابت ممکن است برای شما مناسب‌تر باشد.

انواع رنگ های میز بار شیک

میز بارها در انواع رنگ‌ها و طرح‌ها عرضه می‌شوند و شما می‌توانید بر اساس سلیقه شخصی و دکوراسیون داخلی خود، رنگی را برای میز بار انتخاب کنید که به شیک و زیبایی آن افزوده شود. در زیر چند رنگ شیک که برای میز بار مورد استفاده قرار می‌گیرد را می‌یابید:

 1. سفید: رنگ سفید برای میز بارها انتخاب شیک و مدرنی است. آن را می‌توان با هر نوع دکوراسیونی ترکیب کرد و به دلیل رنگ پاک و ساده‌ای که دارد، براقیت و زیبایی به محیط می‌بخشد.
 2. مشکی: رنگ مشکی برای میز بارها به شیکی و الگانت بودن معروف است. این رنگ قدرت بالایی در جلب توجه دارد و به طراحی مدرن و مینیمالیستی زیبایی می‌بخشد.
 3. خاکستری: رنگ خاکستری در میز بارها نیز بسیار شیک و محبوب است. این رنگ جزئیات ظاهری میز را به صورت متعادل بیان می‌کند و به دکوراسیون‌های مدرن و صنعتی بسیار خوب می‌پیوندد.
 4. قهوه‌ای: رنگ قهوه‌ای در میز بارها احساس گرما و طبیعت را به محیط اضافه می‌کند. این رنگ با دکوراسیون‌های گرم و کلاسیک بسیار زیبا هماهنگ می‌شود.
 5. بژ و نقره‌ای: رنگ بژ و نقره‌ای نیز برای میز بارها انتخاب شیکی است. این رنگ‌ها به محیط ظاهری مدرن و لوکس می‌بخشند و با اکثر رنگ‌های دیگر و همچنین مواد مختلف مانند چوب و فلز به خوبی ترکیب می شود.
رنگ های میز بار

6. طلایی و برنزی: استفاده از رنگهای طلایی و برنزی برای میز بارها به آنها طراوت و لمسی لوکس می‌بخشد. این رنگها به خوبی با دکوراسیون‌های شیک و کلاسیک هماهنگ می‌شوند و جلوه‌ای گرم و دل‌نشین به محیط می‌بخشند.

7. رنگهای روشن و پاستل: رنگهای روشن و پاستل نیز برای میز بارها مناسب هستند، مخصوصاً در فضاهای کوچک و سبک. این رنگها محیط را باز و سبک می‌کنند و به آن طراوت و شادابی می‌بخشند.

8. رنگهای جذاب و شاد: بسته به سلیقه شما و استایل دکوراسیون داخلی، می‌توانید از رنگهای جذاب و شاد مانند قرمز، آبی، زرد، سبز و… برای میز بار خود استفاده کنید. این رنگها جوانی و انرژی را به فضا می‌بخشند و می‌توانند نقطه تمرکزی جذاب در آشپزخانه یا ناحیه نهارخوری شما باشند.

در نهایت، انتخاب رنگ مناسب برای میز بار بستگی به سلیقه شخصی، استایل دکوراسیون داخلی و انطباق با سایر عناصر محیط دارد. مهمترین نکته این است که رنگ انتخابی با مزیت‌های شیکی همراه باشد و با سلیقه و سبک شما همخوانی داشته باشد.

طراحی و اجرای میز بار

میز بار مناسب برای رستوران ها

برای رستوران‌ها، انتخاب میز بار مناسب بستگی به سبک و اهداف رستوران شما دارد. اما در کل، میز بارهایی که در رستوران‌ها استفاده می‌شوند باید از ویژگی‌ها و طرح‌هایی برخوردار باشند که به موارد زیر توجه کنید:

 1. مقاومت و دوام: میز بارها در رستوران‌ها با تعداد زیادی مهمان روبرو می‌شوند و به میزان استفاده و استعمال روزانه قابل توجهی تحت فشار قرار می‌گیرند. بنابراین، انتخاب یک میز بار با ساختار مقاوم و دوام بالا از جنس مانند چوب سخت، فلزات مقاوم، یا مصنوعات با کیفیت بالا می‌تواند مناسب باشد.
 2. طراحی و استایل: استایل میز بار باید با دکوراسیون و سبک رستوران شما هماهنگ باشد. میز بار می‌تواند از طراحی ساده و مینیمال تا طراحی شیک و مدرن برخوردار باشد. انتخاب رنگ مناسب و جزئیات ظاهری زیبا می‌تواند به جذابیت میز بار کمک کند.
 3. اندازه و ظرفیت: بر اساس فضای موجود در رستوران و نوع خدماتی که در میز بار ارائه می‌دهید، اندازه و ظرفیت میز بار باید مناسب باشد. بررسی تعداد مشتریانی که در یک زمان می‌توانند در میز بار جا بگیرند و فضای کافی برای سرو غذا و نوشیدنی‌ها را فراهم کنید.
 4. سهولت تمیزکاری: میز بارها در رستوران‌ها با انواع لوازم و غذاها در تماس هستند، بنابراین انتخاب یک میز بار با سطح قابل تمیزکاری و مقاوم در برابر لک می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. مطمئن شوید که سطح میز بار ضدآب و مقاوم در برابر لکه‌ها و خطوط روی آن است. همچنین، انتخاب میز بار با ساختاری که تمیزکاری آسان را فراهم کند، می‌تواند به بهره‌وری و بهداشت رستوران کمک کند.

60 Comments

 • سلام، میز بار به جز آشپزخونه کجا استفاده میشه؟ با تشکر

  • با سلام کاربر گرامی،میز بار علاوه بر فضای آشپزخانه در پذیرایی به عنوان تزیئن ورودی، میز کنار مبلی، میز عصرانه و میز بار چرخدار به عنوان میز پذیرایی و کنار میز ناهارخوری، نیز استفاده می شود.

 • سلام، میز بار توی آشپزخونه های کوچیک میشه استفاده کرد کوچیک ترش نمیکنه خیلی؟

  • با سلام کاربر گرامی، برای پاسخ دادن به این سوال اختصاصی می توانید با کارشناسان مانادنا تماس بگیرید و پاسخ خود را دریافت کنید.

 • سلام برای پذیرایی میز کنار مبل یا اصلا میز ناهارخوری کدوم میز بار خوبه ؟ چرخدار یا ساده؟مرسی

  • با سلام کاربر گرامی، برای میز ناهار خوری، میز بار به طور کل مناسب نیست و استفاده نمی شود، اما برای میز کنار مبلی معمولا از میز بار ساده استفاده می شود.

  • با سلام کاربر گرامی، بله میز بار در طرح هاو سایزهای مختلف متناسب با طرح انتخابی شما وجود دارد و اما برای قیمت شما می توانید با کارشناسان مانادنا تماس بگیرید تا قیمت ها و همچنین راهنمایی های لازم به طور دقیق به شما عرض شود.

 • سلام من عکسای تو گالری می دیدم یه چیزی واسم سوال شد میز بار توی آشپزخونه همون مثل اپنه؟

  • با سلام کاربر گرامی، خیر میز بار همان اپن آشپزخانه نیست. میز بار یک چیز تزینی است و کاملا اختیاری بوده و اینکه میز بار دو نوع ساده و چرخدار وجود دارد که اپن آشپزخانه تمامی این ویژگی ها رو ندارد.

 • میز بار شکلای مختلفی داره مثلا دایره ای یا مثلثیم داره چون تو اکثر عکسا میز بار مستطیلی دیدم.

  • با سلام کاربر گرامی، میز بار در طرح های مختلفی وجود دارد و بسته به سلیقه مشتری در صورت امکان سبک خاصی از میز بار طراحی و اجرا می شود. شرکت طراحی مانادنا نیز انواع میز بار را می تواند متناسب با نیاز و سلیقه مشتری در طرح ها و اندازه های متفاوت طراحی بکند.

 • سلام میشه بگید که برای هر سبکی از کابینت میز بار میخوره یا به بعضی از سبک کابینتا میاد؟

  • با سلام کاربر گرامی، میزبار مانند کابینت در دو نوع سنتی و مدرن وجود دارد که برای کابینت های سنتی از میزبارهای سنتی و برای کابینت های مدرن از میزبار های مدرن استفاده می شود.

  • با سلام کاربر گرامی، بله امکان طراحی میز بار برای فضاهای اداری متناسب با نوع فضا وجود دارد و شرکت مانادنا در این راستا فعالیت های چشمگیری را داشته است.

 • میز بار فکر کنم محدودیت رنگ داره چون هر سایت دیگه هم نگاه میکنم میبینم اکثرا رنگا تیرست.

  • با سلام کاربر گرامی، میز بار معمولا در رنگ های مشکی، سفید، طلایی، طوسی و بیشتر از همه در انواع رنگ های قهوای ساخته می شوند. اما با این حال شما می توانید رنگ و طرح مورد دلخواه خود را به طراحان متخصص مانادنا بسپارید تا در اسرع وقت آماه شوند.

 • سلام من جدیدا یه میز بار چرخدار خریدم بعد بچم هی باهاش بازی میکرد یکی از چرخاش خراب شد میخواستم ببینم کجا درستش میکنن اصلا قابل درست شدن هست؟

  • با سلام کاربرگرامی، بستگی به نوع آسیب دیدگی داره اگر فقط چرخ آن خراب شده باشد می توانید از فروشگاههای یراق آلات تهیه کنید اما اگر مشکل آن چیزی فراتر از این نیست می توانید با کارشناسان مانادنا تماس بگیرید.

 • میز بار رو برای همه آشپزخانه ها مییشه استفاده کرد؟

  • با سلام کاربر عزیز، بله دکوراسیون آشپزخانه چه از نوع کلاسیک و یا مدرن باشد می توان از میز بار های سبک کلاسیک و یا مدرن استفاده کرد.

 • میز بار جنسش چیه یعنی منظورم اینه که از چه موادی ساخته می شود؟

  • با سلام کاربر عزیز، میز بار را می توان هم با استفاده از چوب و هم با ام دی اف ساخت.

  • با سلام کاربر گرامی، بله میز بار برای جای دادن ظرف و ظروف، نوشیدنی هم در کافه ها و هم در آشپزخانه ها کاربرد دارد و در منازل از آن ها به عنوان میز ناهارخوری و یا عسلی می توان استفاده کرد.

 • سلام واقعا خودتونم میز بار با همین کیفیت و قشنگی که توی عکسه طراحی می کنید؟

  • با سلام کاربر عزیز، برخی از این تصاویر که در مقاله مشاهده می کنید کار مجموعه مانادنا می باشد. شرکت مانادنا با طراحان با تجربه و کار بلدی که دارد قادر است میزبارهایی را با کیفیت بالا طراحی کند.

  • با سلام کاربر گرامی، برای اطلاع از قیمت میزبار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنند

 • من دارم تراس خونمو دیزاین می کنم فکر کنم یه بار توی فیلمی دیدم که میز بار توی بالکن گذاشتن خواستم ببینم میشه دیگه توی تراس هم استفاده کرد یا فقط باید داخل محیط خونه باشه ؟

  • با سلام کاربر گرامی، بله درست است میز بار را نیز می توان در تراس خانه استفاده کرد و اگر تراس به درستی دیزاین شده باشد استفاده از میز بار می تواند ظاهر تراس را بسیار زیباتر بکند.

  • با سلام کاربر گرامی، هر دو میز بار کاربرد به خصوص خود را دارند مهم این است که شما میز بار را برای چه کاربردی می خواهید!

  • با سلام کاربر گرامی، بله در فروشگاه های فروش مبلمان، میز بار هم برای فروش می باشد.

 • اگه یه طرح سفارشی داشته باشیم برای میز بار، شما انجام میدین؟

  • با سلام کاربر گرامی، بله امکان پذیر می باشد اما باید با کارشناسان مجرب مانادنا تماس بگیرید تا در باره طرح سفارشی شما اطلاعاتی را دریافت کنند و بتوانند بهتر شما را راهنمایی کنند.

 • سلام ببخشید میشه بگید که میز بار استحکامش خوبه ؟

  • با سلام کاربر گرامی، بستگی به نوع کاربرد دارد، اما عموما برای کاربرد های تعریف شده میز بار به خصوص اگر جنس میز بار از متریال مرغوبی باشد، لز استحکام قابل قبولی برخوردار است.

  • با سلام کاربر گرامی، برای کسب اطلاعات در مورد قیمت میز بار باید با کارشناسان تماس بگیرید تا همکاران ما در واحد فروش بتوانند شما را راهنمایی کنند.

 • سلام . میز بار با صندلیاشونن یا اینکه هر کدوم جدا جدا باید تهیه کنیم یا با همن؟

  • با سلام کاربر گرامی، اگر منظورتان از ست میز بار و صندلی که بله ست آن ها هم موجوده، تکی آن ها هم موجود هست که طبیعتا قیمت ست آن ها هم بیشتر از قیمت تک میز بار می باشد. کاملا بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد.

 • سلام من کافه رستوران دارم تصمیم دارم که میز بار بزنم میشه راهنماییم کنید.

  • با سلام کاربر گرامی، با شماره های درج شده در سایت با مشاورین مانادنا تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش مشاوره شما را راهنمایی کنند.

 • میز بار چرخدار به عنوان میز ناهار خوری مناسب تر است یا میز بار ساده؟

  • با سلام کاربر گرامی، معمولا میز بار ساده برای میز ناهار خوری مناسب تر است ان هم در صورتی که سایز آن بزرگتر باشد.

 • اون عکس پروژه طراحی میز بار که زدین خیلی قشنگه واقعا ایول اون عکسی که میز بار از زیر کابینت آویزونه.

  • با سلام کاربر گرامی، با تشکر از دیدگاه شما که ما را حمایت می کنید.

 • سلام می خواستم بدونم کوچتکترین سایزی که برای میز بار میشه طراحی کرد چه کابینتیه چون که میخوام میز بار بذارم تو اتاقم اما تو اتاقمم از طرفی کوچیکه میخوام ببینم اصلا کوچکترین سایزی که میش چطوری هستش که اصلا عملی میشه یا نه که توی اتاقم میز بار بزنم؟

  • با سلام کاربر گرامی، شما می توانید با کارشناسان تماس بگیرید تا از سایز های موجود میز بار مطلع شوید اگر به سایز مورد نظر شما نخورد می توانید سایز مورد نظر خود را به کارشناسان اطلاع بدهید تا سفارش شما ثبت شوند که متناسب با سایز مورد نظر میز بار طراحی و ساخته شود.

 • میز بار روستیک یعنی چی کلا محصولات روستیک به چه محصولاتی گفته می شود؟

  • با سلام کاربر گرامی، روستیک یعنی الهام گرفته از دل طبیعت. سبک دکوراتیو روستیک یعنی چیدمانی که از از مصالح طبیعی به کار گرفته شده است. پس محصولات روستیک یعنی یعنی محصولاتی که از جنس متریال طبیعی باشد و میز بار روستیک یعنی میز باری که از جنس چوب طبیعی باشد.

 • من یه کافی شاپ رستوران دارم که هم کافی شاپه و هم رستورانه نمیدونم چه طرحی از میز بار خوبه که مناسب هر دوی کافی شاپ و هم رستوران باشه؟

  • با سلام کاربر گرامی، شما می توانید از میزبارهای ایستاده چوبی استفاده کنید که کلاسیک و مدرن بودن آن کاملا بستگی به دکوراسیون خود کافی شاپ رستوران شما دارد که کلاسیک می باشد و یا مدرن.

 • میشه میز بار از جنس فلزی باشه یعنی اگه من بخوام سفارش بدم مشه بخوام که از جنس فلز ی باشه

 • سلام میخواستم بدونم که چون بعضی از میز بار ها بزرگن میشه از میز بار به عنوان کابینت هم استفاده کرد یعنی جایگزین کابینت بشن؟

 • میز بار رو میشه توی استخر هم به کار برد یعنی منظورم اینه که مدلی از میز بار هست که مخصوص فضای باز و استخر باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *