جزیره کابینت ممبران نوعی کابینت است که از هز طرف به دسترسی دارید و به هیچ دیواری متصل نیست. این کابینت ها را می توان در دو نوع قابل حمل و ثابت ، خریداری نمایید. در ادامه این مقاله می خواهیم به انواع جزیره کابینت ممبران و انواع جزیره های کابینت بپردازیم ، با ما همراه باشید.

جزیره کابینت

جزیره کابینت ممبران باید چه ویژگی های داشته باشد

در ادامه این مقاله به چند تا از ویژگی هایی که باید یک جزیره کابینت ممبران داشته باشد می پردازیم با ما همراه باشید.

تنوع در طرح و رنگ

جزیره های کابینتی که در بازار ارزه می شوند باید در طرح و رنگ های زیادی باشند که شما بتوانید به راحتی آنها را با دکوراسیون خانه خود هماهنگ کنید و یک آشپز خانه ی زیبای داشته باشید.

مقاومت

جزیره های کابینتی که برای آشپز خانه خود انتخاب می کنید باید در برابر آب ، حرارت و ضربه مقوامت داشته باشند. متریال چوبی این کابینت ها بسیار زیبا و مقاومتی بالا دارند و یک حس دکوراسیون چوبی به آشپز خانه شما می دهند، ولی قیمت بالایی دارند و نسبت به کابینت های دیگر قیمت بالا تری دارند . این جزیره کابینت ها باید از روکشی ساخته شده باشد که از ورود آب به چوب یا ام دی اف کابینت جلو گیری کند، اگر آب به کابینت ورود کند باعث پف کردن کابینت و خراب شدن آن می شود، این جزیره کابینت ها باید در برابر خط و خش و  حرارت هم مقاوم باشد و در کل عمر ظولانی به شما بدهد

قابل حمل بودن آن

جزیره کابینت که مد نظرتون هست باید قبال حمل باشد و تمام سطح آن قابل جدا سازی باشد ، که شما بتوانید در حمل و نقل آن راحت باشید. وحتی یک مزیت دیگر که دارد اینه کهخ آگه سطوح جزیره کابینت شما قابل حمل باشد ، وقتی که جزیره کابینت شما دچار آسیب شد تعمیر آن هزینه کمتری دارد و تعمیر آن آسان تر است.

جزیره کابینت ممبران

جزیره کابینت برای کدام قسمت آشپز خانه مناسب است ؟

جزیره کابینت معمولاً در خانه های بزرگ و در وسط آشپز خانه استفاده می شود ، ولی اگر شما خانه ای نه چندان بزرگی دارید و می خواهید جزیره ی کابینت داشته باشید می توانید جزیره کابینت کوچک تر را انتخاب کنید.( می توانید جزیره کابینت خود را هر جای آشپز خانه بگذارید ولی در نظر داشته باشید که باید دور تا دور جزیره کابینت باز باشد و هیچیزی دور آن نباشد )

جزیره کابینت ممبران در چه کار هایی استفاده می شود؟

این میز ها در بسیاری از کار ها استفاده می شوند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید

1 . میز نهار خوری یا نشستن

یکی از پر طرفدار ترین  جزیره کابینت ممبران ، استفاده از آن به عنوان میز نهار خوری است ، شما می توانید از این میز به عنوان میز نهار خوری استفاده کنید و با خانواده خود دور این نوع جزیره گرد هم شوید و از آن استفاده کنید

2 . فضای ذخیره سازی

این نوع از جزیره کابینت جا دار تر و محکم تر از بقیه جزیره کابینت هاست ، این نوع جزیره کابینت برای گذاشتن وساییلی مانند مواد خوراکی و ا قاشق و چنگال و چاقو و وسایل سبکیی مانند این ها است .

3 . جزیره کابینت سینک دار

این نوع جزیره کابینت دارای سینک است و شما برای استفاده از این نوع جزیره کابینت باید مسیر لوله کشی ها و فاضلاب خود را تغییر بدهید، تا بتوانید از این نوع جزیره کابینت استفاده کنید. این نوع جزیره کابینت در فضای کابینت ها شما بهبود می بخشد و شما با نصب این جزیره کابینت می توانید ، از جای بیشتری از کابینت خود استفاده کنید.

جزیره کابینت سینک دار

مزایا و معایب جزیره کابینت

این جزیره های کابینت به علاوه تمامی مزایای که دارد ، معایبی هم نیز دارد که در ادامه به آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

مزایا

1 . داشتن فضای بیشتر بری ذخیره سازی : با نصب جزیره کابینت می توانید فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشید

2 . زیبای دادن به آشپز خانه و دکوراسیون : جزیره های کابینت به علاوه اینکه به شما فضای ذخیره سازی بیشتری می دهند ، به آشپز خانه شما زیبایی بیشتری می بخشد و دکوراسیون خانه شما را جذاب تر می کند.

معایب

1 . هزینه بالا : جزیره کابینت قیمت زیادی دارد مخصوصاً اگر بخواهید جزیره سینک دار نصب کنید. جزیره سینک دار به علاوه هزینه کردن برای خرید میز باید برای لوله کشی و نصب آن هم هزینه زیادی بپردازید

2 . اشغال فضای وسط آشپز خانه : با نصب جزیره کابینت شما دیگر نمی توانید از فضای وسط آشپز خانه استفاده کنید و برای شستشوی کف آشپز خانه باید جزیره کابینت را جا به جا کنید

خدمات ما

شما می توانید برای خرید با مشاوران ما تماس بگیرید و از آنها در انتخاب برای خرید جزیره کابینت کمک بگیرید و یا به فروشگاه ما دیدن کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات مارا دریافت کنید!

برای دریافت بروزترین مقالات  و اطلاع از جدید ترین محصولات ما در خبرنامه ما عضو شوید.