کمد دیواری مدرن نسبت به نمونه های قدیمی و کلاسیک دارای ظاهری ساده تر می باشد. از طرح و برش خاصی برای ساخت کمد دیواری استفاده نمی شود. در ساخت کمد هر چه تنوع رنگها کمتر و طراحی هندسی آن ساده تر باشد به سبک مدرن نزدیک تر می شود.
معمولا 2 یا چند رنگ و از یک رنگ برای قاب در طرح های قدیمی کمد دیواری ها به کار می رفته است. کمد دیواری های قدیمی به صورت طرح دار ساخته می شدند و کمد دیواری های مدرن تک رنگ می باشند. اکثر کمد دیواری های مدرن جدید مات یا ساده براق می باشند.

کمد دیواری مدرن درب لولایی

برای ستخت کمد دیواری مدرن ساده و ابتدایی ترین طرح، کمد دیواری مدرن با درب لولایی می باشد. قابلیت استفاده از تمامی فضای کمد به صورت یکجا بزرکترین مزایای این مدل از کمد دیواری ها می باشد. با باز کردن درب ها به کل قسمت های کمد دیواری دسترسی پیدا می کنید. از دیگر مزایای این نوع از کمد دیواری می توان به کمتر اشغال شدن فضای داخلی کمد دیواری اشاره کرد.

کمد دیواری سینکرونایز

از نسل های جدید ام دی اف می توان به ام دی اف سینکرونایز اشاره کرد. روکش های سینکرونایز به دلیل داشتن سطحی برجسته به چوب شبیه می باشند و به شما حس برجستگی چوب و گرمی را انتقال می دهد. این نوع ام دی اف از تنوع رنگی زیادی برخوردار می باشد، و می توانید متناسب با سلیقه خود از رنگ های تیره و روشن استفاده کنید. برای تمیز کردن این نوع از کمد دیواری ها فقط از دستمال مرطوب استفاده کنید.

کمد دیواری های مدرن مناسب چه فضاهایی می باشند؟

کمد دیواری شما از اتاق نشیمن تا اتاق خواب می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. افراد در برخی موارد ترجیح می دهند که برای قرار دادن کمد دیواری از فضاهایی مثل زیر راه پله استفاده کنند. اتاق خواب ها بهترین فضا برای کمد دویواری ها می باشند که به منظور نظم دادن برای شما کاربرد یک انباری را دارد.

انواع کمد دیواری های مدرن عبارتند از:

مزایای کمد دیواری مدرن عبارتند از:

نکات مهم در خرید کمد دیواری عبارتند از:

انواع کمد دیواری مدرن از لحاظ جنس عبارتند از:

ویژگی های کمد دیواری مدرن جدید عبارتند از:

مزایای کمد دیواری ریلی مدرن عبارتند از:

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات مارا دریافت کنید!

برای دریافت بروزترین مقالات  و اطلاع از جدید ترین محصولات ما در خبرنامه ما عضو شوید.